Dviskiautis ginkmedis

 
Apie produktą:
Dviskiautis ginkmedis (lot. Ginkgo biloba) – dvinamis aukštas medis, kilęs iš Kinijos ir Japonijos. Vaistinei žaliavai renkami ginkmedžių lapai, turtingi flavonoidų, kvercetino, gingitino, vitamino C, karotinoidų ir kitų veikliųjų medžiagų.

 

Ginkmedžių preparatai vartojami lengvo ir vidutinio smegenų kraujotakos nepakankamumo, pasireiškiančio susilpnėjusia atmintimi ir dėmesio koncentracija, depresine būsena, spengimu ar ūžimu ausyse, svaiguliu ar galvos skausmu, savijautai gerinti.
Farmacijoje ginkmedžių veikliųjų medžiagų įeina į įvairių sudėtinių preparatų, kuriais gydomi kraujotakos sutrikimai, sudėtį.
 
Informacija parengta pagal:
J. Vasiliauskas „Gamtos vaistinė“, 2010 m., Alma Littera
 
Svarbu: ginkmedžiai nėra visiškai ištirti augalai, todėl prieš vartojant, būtina pasikonsultuoti su gydytoju. Visa svetainėje pateikta informacija yra informacinio - rekomenduojamojo pobūdžio. Mūsų siūlomi produktai nėra skirti diagnozuoti, gydyti ar užkirsti kelią kokioms nors ligoms. Prieš vartodami ar naudodamiesi mūsų patarimais, visuomet vadovaukitės savo nuomone, atsižvelkite į individualius poreikius ir konsultuokitės su gydytoju.
 

Tapk draugu Facebook tinkle